Op voorraad
Mikado spel
Mikado spel — productfoto 2
Mikado spel
Mikado spel
Mikado spel — productfoto 2
Mikado spel

Mikado spel bedrukken houten schuifdeksel 19 cm

Artikelnummer: A24-263737
Maak jouw product - stap voor stap
Vanaf:  0,99

Verwachte Levertijd Friday May 2nd

Verras je zakelijke relaties met dit klassieke Mikado in een duurzame opbergdoos. Je laat de vlakke bovenzijde door Hidalgo personaliseren met je eigen logo voor een professionele uitstraling op beurzen & evenementen. Dit compacte relatiegeschenk is een tastbaar promotiemateriaal voor een actieve doelgroep.

Productbeschrijving

Het Mikado spel met houten schuifdeksel is een klassiek behendigheidsspel verpakt in een duurzaam doosje. Dit product heeft een lengte van 19 centimeter en is vervaardigd uit hout. Je kunt dit Mikado spel laten voorzien van een eigen logo voor een persoonlijke uitstraling. Het spel wordt compleet geleverd inclusief de bijbehorende spelregels.

Toepassing & gebruik

Je zet dit gezelschapsspel in tijdens evenementen, beurzen of als zakelijk relatiegeschenk. Het compacte formaat maakt het artikel geschikt voor diverse doelgroepen zoals verenigingen en bedrijven. De houten verpakking beschermt de speelstokjes tijdens transport naar verschillende locaties. Gebruikers kunnen het spel direct spelen dankzij de meegeleverde instructies.

Logo & personalisatie

Personalisatie van het Mikado spel vindt plaats op het houten schuifdeksel van de verpakking. Je kunt hier je eigen logo of bedrijfsnaam op laten drukken voor optimale zichtbaarheid. Het personalisatieproces begint bij het aanleveren van je ontwerp. Vervolgens wordt de bedrukking met zorg aangebracht op het natuurlijke materiaal van het doosje.

Producteigenschappen

Het product is uitgevoerd in een natuurlijke houtbruine kleur. Het materiaal van zowel de stokjes als het doosje bestaat uit hout. De afmeting van het spel is 19 centimeter lang. Het doosje is voorzien van een functioneel schuifdeksel om de inhoud veilig te bewaren. Dit artikel valt onder de categorie promotionele binnenspellen.

Levering & productie

Voor dit product is een minimale afname van toepassing. Na goedkeuring van het ontwerp start het productieproces voor de personalisatie. Je ontvangt informatie over de verwachte leverdatum op basis van jouw specifieke bestelling.

Hidalgo Bags & More

Hidalgo is een specialist in het leveren en personaliseren van diverse promotionele artikelen en relatiegeschenken. Naast houten spellen biedt Hidalgo een breed assortiment aan sportieve producten voor bedrijven en verenigingen. Bekijk ook de andere artikelen in onze categorie Binnenspellen.

Beschikbare Kleuren

Holzbraun

De kleuren op uw scherm kunnen afwijken van de werkelijke kleuren van het eindproduct.

Veelgestelde vragen over het Mikado spel bedrukken

Kan ik het Mikado spel voorzien van mijn eigen logo of bedrijfsnaam?
Het houten schuifdeksel van dit 19 cm Mikado spel biedt ruimte voor een eigen logo of bedrijfsnaam, waardoor het geschikt is als gepersonaliseerd relatiegeschenk of promotieartikel. Bekijk ons volledige assortiment binnenspellen voor meer bedrukte houten spellen.

Op welk deel van het Mikado spel wordt de bedrukking aangebracht?
De personalisatie wordt uitsluitend aangebracht op het houten schuifdeksel van de verpakking, wat direct zichtbaar is wanneer het spel wordt gepresenteerd of uitgereikt. De speelstokjes zelf worden niet bedrukt.

Hoe wordt de prijs per stuk bepaald bij het bestellen van dit Mikado spel met bedrukking?
De stuksprijs is afhankelijk van de gewenste oplage en de gekozen bedrukkingstechniek: bij een grotere afname daalt de prijs per eenheid doorgaans. Daarnaast kunnen eenmalige instelling- of opmaakkosten van invloed zijn op de totaalprijs.

In welk bestandsformaat lever ik mijn logo aan voor de bedrukking op het houten schuifdeksel?
Voor een scherpe bedrukking op hout zijn vectorbestanden zoals AI of EPS de voorkeur, omdat deze zonder kwaliteitsverlies worden vergroot of verkleind. Een hoge resolutie PDF is in veel gevallen ook geschikt, mits het logo daarin als vector is opgeslagen.

Welke bedrukkingstechniek wordt gebruikt voor het houten schuifdeksel van dit Mikado spel?
Op het natuurlijke houten oppervlak van het schuifdeksel wordt doorgaans lasergravure of zeefdruk toegepast; lasergravure brandt het ontwerp direct in het hout voor een duurzaam en strak resultaat, terwijl zeefdruk meer kleurmogelijkheden biedt. De meest geschikte techniek hangt af van het ontwerp en de gewenste uitstraling.

Voor welke gelegenheden of doelgroepen is dit bedrukte Mikado spel geschikt?
Dit houten Mikado spel met bedrukt schuifdeksel wordt ingezet als relatiegeschenk, give-away op beurzen, cadeau bij bedrijfsuitjes of als promotieartikel voor verenigingen en evenementen. Bekijk ook de Houten mikadospel Cas – Bedrukt – FSC-gecertificeerd – Houten doos als FSC-gecertificeerd alternatief.

Reviews
Nog geen reviews
Bedrukking

Digitaal OntwerpOns uitgebreide assortiment bestaat uit verschillende producten in verschillende maten en kleuren. Veel producten kunnen bedrukt worden met een 1-kleurige of meerkleurige opdruk.

Upload LogoUpload je logo direct na het plaatsen van je bestelling. Wil je liever eerst een gratis en vrijblijvend digitaal ontwerp ontvangen? Vraag dan eerst een offerte aan en upload je logo direct. Je ontvangt beide, geheel vrijblijvend!

1. Seite (max 100mm x 17mm)

2. Seite (max 100mm x 17mm)

Verpakkings info
Totaal aantal per doos 200
Gewicht per doos 9.76 kg
Voorraad
Kleur huidige voorraad Nieuw Leverdatum

Vergelijkbare Artikelen

Bedrukbare bureau-agenda 6-talig met Balacron omslag

Artikelnummer: A24-264713

Kleuren:

Vanaf  3,75

Bedrukbare agenda 4-talig Balacron omslag A4

Artikelnummer: A24-265451

Kleuren:

Vanaf  4,75

Bedrukbare bureau-agenda 6-talig met FSC-papier

Artikelnummer: A24-265522

Kleuren:

Vanaf  4,95

Bedrukbare agenda 4-talig met imitatieleren omslag

Artikelnummer: A24-265713

Kleuren:

Vanaf  3,65

Philips OneBlade Pro 360 multigroomer met opdruk

Artikelnummer: A53-LT42288

Kleuren:

Vanaf  77,36

Bedrukbare zakagenda 6-talig imitatieleer A5

Artikelnummer: A24-264010

Kleuren:

Vanaf  2,45

Bedrukbare festival oordopjes met tracker en filter

Artikelnummer: A53-LT49753

Kleuren:

Vanaf  39,59

Bamboe specerijmolen set bedrukken met keramisch maalwerk

Artikelnummer: A58-1097192

Kleuren:

Vanaf  10,82

RVS peper- en zoutmolen bedrukken met drukmechanisme

Artikelnummer: A58-3724

Kleuren:

Vanaf  10,07

Zonnebril bedrukken ABS bamboe Luis UV400 bescherming

Artikelnummer: A58-967748

Kleuren:

Gewicht: 25 g

Materiaal: Metaal, PC, Bamboe, AC

Vanaf  3,62